GÜVENİLEN KALİTEDE

BÖHLER CİVA ÇELİĞİ

1983 Yılından Bugüne Destek Sağlıyoruz

36 yıldır endüstriyel alanda siz müşterilerimize sağladığımız ürün, hizmet ve desteklerin karşılığını almış olmaktan mutluluk duymaktayız.
Bu destekler sayesinde firmamız uluslararası platformlarda da rekabet etme ve gücünü gösterme şansı bulmuştur.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek 1.sınıf kalite ve yenilikçi ürünler sunmak ve bu ürünlerin kesin verilerle performansını maksimuma çıkarabilmek.

VİZYONUMUZ

Uluslararası platformlarda kalite,fiyat ve performans olarak sektöründe ülkemizi temsil edebilecek bir konuma ulaşmak.

NEDEN BİZ ?

38 yıldır sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle siz müşterilerimize en iyi ürünü ve hizmeti en iyi fiyatlarla sunuyoruz.

0+
‘ten beri
0+
Ülkeye ihracat
0+
Hizmet verdiğimiz Firma Sayısı
0+
Mutlu müşteri ile

Neler Yapıyoruz?

1983 yılında Topkapı’da “Ata Teknik Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti.” unvanı ile Kesici Takımlar üzerine kurulmuş, 1998 yılına kadar bu sektör ve ürün gruplarında müşterilerine hizmet vermeye devam etmiş, 2018 yılı itibariyle Yazılım Teknolojilerinde de satış ve destek hizmetleri verdiğinden dolayı 2021 yılında unvanını Ata Teknik Endüstriyel Teknolojiler San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak güncellemiştir.

1998 yılında İkitelli O.S.B. ‘ne taşınan firmamız, Makine ve Kalıp sektörü başta olmak ve organize sanayi bölgesinde üretim yapan başlıca firmalardan gelen talep üzerine, Plastik, Sac Kalıp ve Endüstriyel Kimyasallar ürün gruplarını da bünyesine katmıştır.

Türkiye’nin her bölgesinde müşterilerine hizmet veren firmamız yoğun olarak Bursa, İzmit, Sakarya, Eskişehir, İzmir, Balıkesir, Isparta, Manisa, Konya, Ankara illeri başta olmak üzere diğer şehirlerde bulunan müşterilerini düzenli olarak ziyaret etmektedir.

Firmamız 2016 yılı itibariyle özellikle Kesici Takım ve Takım Tutucu ürünlerini kendi markası “Heikenei” adı altında yurt dışında ve yurt içinde üretmekle beraber 2018 yılı itibariyle Rusya, İngiltere, İtalya, İspanya, Çekya ve Polonya ‘ya ihraç etmeye başlamıştır.

Kalıp sektörünün her gün gelişme göstermesine bağlı olarak, teknik yeterliliğini artıran ve kendini geliştirmek için yatırım gerçekleştiren firmamız, özellikle Türkiye’de bulunan yabancı merkezli firmaların özel taleplerini karşılamak amacıyla da profesyonelleşmiştir.

Modern üretim kabiliyetleri ile kendini her geçen gün güncelleyen ve gelişmekten geri kalmayan firmalar arasında yerini almak amacıyla dijitalleşme süreçlerini tamamlamış, zamanı verimli kullanabilmek adına müşterilerine en doğru datayı en kısa yoldan sunmak amacıyla ürün kataloglarında her türlü detaya yer vermiş ve web sayfalarında sektörde hiçbir firmanın yer veremediği kadar ürün/veriyi sunuş olabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız ve çalışanları hiçbir zaman sadece satış amaçlı bir karakter izlememiş, doğru veri ile çalışan doğru ürünün hem müşterilerimiz hem de kendimiz için, bizleri ileriye taşıyacak kaliteli ilişkiler kurabileceğimiz konusunda hedefimiz ile doğrudan bağlantılı olduğu çizgisinden çıkmamıştır.

ATA Teknik Endüstriyel Teknolojiler San. Tic. Ltd. Şti.